BAŁTYK NIEBIESKI dwustronny plecak SACK IT!

Czas dostawy 3 dni
169.00

Dwustronny plecak w nasz autorski wzór na niebieskim tle. Gładka strona to mocna, beżowoszara tkanina, przypominająca jutowy worek, z kieszenią zapinaną na rzep w kolorze szarym. 

Plecak dla fanów fal i śpiewu mew. Niezastąpiony w trakcie wędrówek wzdłuż brzegu Bałtyku. Idealny gdy polujesz na okazję w centrum handlowym. Netflix i chill? Proszę bardzo! Do plecaka bez problemu zapakujesz laptopa 13-14 cali. Wycieczka rowerowa? Służę! Spakuj do worka dużą butelkę wody i kanapki dla całej ekipy.

 Plecak dwustronnie uszyliśmy z wytrzymałych materiałów. Cyfrowy, trwały nadruk wykonany na wodoodpornej kordurze. Plecak naprawdę na dużo stać! Przy odpowiedniej, banalnie prostej konserwacji będzie Ci dzielnie i długo towarzyszyć (doraźnie czyść mokrą gąbką, przy praniu unikaj wysokich temperatur, max 40 stopni.) 


Przy szarych, miękkich, wygodnych sznurkach dwa karabińczyki (takie same jakich używają alpiniści i strażacy!). To dzięki nim odwrócisz plecak na drugą stronę, w chwilę zmieniając jego wygląd.

Wzmocnione dno, trwałe materiały i sznurki produkowane tylko dla SACK IT!   


Plecak ma 40 cm wysokości. 

Inny kolor sznurka? Żaden problem! Daj znać w komentarzy co możemy dla Ciebie zrobić.

Udostępnij

Przewidywany czas dostawy 4 dni. Maksymalny czas dostawy to 7-14 dni roboczych

Zakupy razem:

0.00 PLN

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów